WTF? – aneb Co to jako sakra je?

Co to jako sakra tohle? :) No, asi takhle – tohle je prostě takovej pokus. Sám si vedu denní (i noční) záznamy na téma – co se zrovna stalo, co zaujalo, co si pamatovat. Denně. Jasně, hlavně politika a ty internety. Tím, že si zapíšu stručnou poznámku a přidám zdroj, zapamatuju si tu událost a, když je potřeba, snadno podle klíčových slov dohledám zdroj (ne, odkazy si fakt nepamatuju…). Je to rychlé, účinné a spolehlivé. No, jenže postupem času jsem si k tomu začal přidávat krátké komentáře, abych měl těch “klíčových slov” víc a hledalo se mi snáze – ono totiž třeba na takové “Andrej otočil” už mi vyhledávač vrací desítky záznamů a to prostě není ono :)

A tak si házím vtípky, sarkastické komentáře, úplné blbosti k těm odkazům. Pamatuju si je a zase se hledají odkazy snadno.

Nu a jak jsem na to tak koukal, on by ten můj katalog odkazů (či zložka, chcete-li) mohl možná bavit i někoho dalšího. Asi jen bavit, zvlášť v dnešní době :) Nepředpokládám, že by se to někdo memoroval a používal to ke stejnému účelu jako já. Ale tak – proč ne? Takže tady je a, pokud bude zájem, i bude denní export mých poznámek z OneNote. Denně kolem jedenácté – plus mínus, jak se mi podaří připojit k internetu. Včetně nepřesností, překlepů a někdy i absolutních blbostí (mnemotechnické pomůcky, to neřešte).

A jako vždy, pokud chytí nebo zabijí Tebe, nebo jiného člena Tvého týmu, bude se ministr od všeho distancovat.

Co to kecám… :D Prostě klasický disclaimer – toto je vše bez záruky, korektury, korektnosti, nejde o podložený zdroj (to píšu spešl pro tebe, Nikol…) a celé stránky slouží výlučně k pobavení. Jo a podobnost s reálnými osobami a událostmi je čistě náhodná!

Márty, 1. února 2019

PS: ano, modří odhalili, že u něčeho nejsou odkazy. To je z toho důvodu, že věci z Twitteru si dohledám bez nejmenších problémů přes vyhledávač a operátory. Ale to už zacházíme do přílišných podrobností :)

PPS: nic zde není ověřované podrobně z několika zdrojů, jde vždy o odkaz na konkrétní zdroj, výcuc informací z toho zdroje a nějakej ten kontext (z hlavy) a fór (z hlavy). Pokud je v odkazovaném článku nějaká chyba, nejspíš bude i zde. Nejsem ČTK, proboha!

PPPS: a nedělám tomuhle korekturu, Apage grammarnazi!