15/02/2019 – Den rozhovorů, JUDr. Hašek, svině rudý a čumáček

 • Zpráva dne: Pan předseda si na horách spálil čumák. Monča dala na Instagram fotografii, na které Spasitel zepředu vypadá jako pavián zezadu. Návrh na kontrolu Slunce finančním úřadem očekávám hned po tom, co Andy svlékne kůži.
 • Pofidérní spolek adorující bývalé estébáky, dříve také nesprávně nazývaný Český svaz bojovníků za svobodu (sic!), rozeslal pozvánky na svou akci, pod záštitou primátora. S adresou konání – Staroměstská radnice. Kde se ale akce konat co? Ano, nebude. Natož pod záštitou, leda tak pod Orlojem. Príma Thor Hřib jaksi nemá pochopení pro spolek, co vyznamená Ondráčka (O jako Obušek) a drze předpokládá, že Hřib je Krnda a “všechno projde”. Krásné :) (Aktuálně) Má to být 12. března, tak snad už bude hezky, aby se nám soudruh Vodička nenachladil, až bude stepovat před radnicí s transparentem…
 • Dlouho jsme tu neměli diplomky (Čau Taťáno, jak ti dupou králíci?), tak to napravíme. Teda (iDnes) to napraví. Sehnali rigo (prostě diplomka pro JUDry) hvězdy ČSSD – Haška. A je to veselé, respektive dost smutné, čtení, zlatí králíci… Na druhou stranu je to prý až tak mizerné, že je jasné, že to musel psát sám.
 • Dneska se ostatně zapotil nejen doktor (+20 dalších funkcí) Hašek, ale skoro každý v ČR. Rekordní teplo udeřilo, bylo i přes 15 stupňů nad nulou, jako by ani únor nebyl. (iRozhlas) Maximum pro tento den překonáno na 20 % meteostanic. To už je skoro na chatu :)
 • Ještě že už je teplo, alespoň nám neumrzne zlatá mládež, které nevyšla “demokratizace majetku”, jo, mluvím o Klinice. Krom toho, že chudáci už museli opustit demokratizovaný majetek, tak teď za nimi ještě letí náklady exekuce ve výši 1,6 mega. (Lidovky) A přitom stačilo ten barák opustit dobrovolně… Škoda, za to mohl být legálně jinej barák – jak se říká: mít 1,6 mega a nemít 1,6 mega, to už je 3,2 mega…
 • A zase Syslov. Vládní čtvrť je nejspíš jen marketingový kec, myslí si Poddubák a není to úplně blbá myšlenka. Včera zveřejněný seznam budov k prodeji je jaksi nekompletní (jen 35 budov z, teoreticky plánovaných, 115) a neobsahuje to hlavní – baráky v pronájmu. Což je dost zásadní chybka, neb právě o ušetřené půl miliardě ročně za nájem neustále básní PRcalův tým a i Vůdce tím obhajuje návratnost investice do nové čtvrti v polích (a syslové nebudou mít co žrát!). Tohle už je na popcorn (iRozhlas).
 • Soudruhům (tentokrát těm originálním, z KSČ) leží dlouhodobě v žaludku pořad Historie.CS, což je asi nejlepší doporučení ke sledování. Tentokrát to nedalo samotnému Grebleníčkovi a postěžoval si, že jde o manipulaci a že (cituji) “Dělat z Jana Palacha účelově antikomunistickou figurku vyhovující pravicovému výkladu dějin a vidění světa je hanebnost“. Spolu s tvrzením soudruha Falmera (cca 3 roky zpět), že Horáková chtěla vstoupit do Strany, to řadím do zlatého fondu. (HalóNoviny) Inu, #sviněRudý
 • Proč sem tahám KSČ? No, byl sjezd a zase se řešil Petříček, Ťok a tak vůbec. Bude zajímavé sledovat další vývoj, #sviněRudý mají dojem, že jsou na koni. Kůň, toho času trestně stíhaný, s tím úplně tak jako určitě nesouhlasí. Komárům se nelíbí Venezuela, označování bratrské pomoci ruských vojsk za okupaci (Ukrajina, ne 1968 u nás, i když to tvrdí taky) a tak dále. A chtějí schodek max. 30 mld. Shrnuto na (iRozhlas). Úžasný citát je na (iDnes): “KSČM hodnotí dosavadní působení Tomáše Petříčka v čele resortu zahraničních věcí, tak, že je jasně v rozporu s národními zájmy naší země a s naprostou ignorancí jejích historických zkušeností,” jakože cože? (v rozporu s naprostou ignorací historických zkušeností! ;) Upřímné…) Nicméně dle (Haló Novin) to vypadá úplně jinak – v článku “Ťokovy dny jsou sečteny? A co Petříček?” je i rozhovor s Kováčikem, který končí dost výhrůžně (ten rozhovor, ne soudruh, bohužel): “Je to pan premiér, který rozhoduje, kdo bude ve vládě, ale chceme, aby slyšel náš názor, aby si ho vyhodnotil a aby vnímal, že naše tolerance má své hranice.” 
 • Nádherný rozhovor s pokornou surikatou před nedělním srazem hnití ANO. Po tomhle se jen těžko věří, že jde o hnutí a ne o sektu. A to ještě neporodila, fakt se těším na laktační psychózu paní Kadeřníkové-Jermanové, to bude teprv síla. (Blesk) „On s tím přišel, chtěl tu funkci položit a v podstatě se setkal s obrovskou nevolí,“ zopakovala hejtmanka. „Teď už to s ním ani řešit nechceme – když s tím přijde on znovu, tak mu zase řekneme, že ne,“ odmítá prý odchod Babiše z čela vlády vedení hnutí ANO. // A jak mu to řeknete? Pokorně… Jo a nelíbí se jí moc Stuchlík (komu jo?)
 • No, Stuchlík… Ten to vidí jinak. Ano, i tato surikata dneska dala rozhovor, tentokrát (iDnes). Kandiduje do předsednictva, sice ho tam nikdo nechce, ale to neznamená, že ho nezvolí. Andrejovo #kňů se naučil dokonale. Ostatně, celý rozhovor je perla za perlou: – Pomůže vám AB (ke zvolení)? – Pan premiér pomáhá lidem v rámci nadace Agrofert… // To je materiál! :D
 • Do vedení ANO by chtěl také Vodnráček (V jako Vodka), takže taky dal rozhovor (iRozhlas). I když “dal”, to je hodně optimistické, spíš nedal… To je materiál, to je materiál. O stíhání Al Čaponeho: “Pro nás není šťastné, že to trvá tak dlouho. My bychom potřebovali, aby už byl pan premiér konečně očištěn. Co nejdřív.” Au. O obědech zdarma (nebudou): “Ale otevřel (AB) tím diskuzi. Stejně tak naše paní ministryně otevřela diskuzi, co se týče snížení počtu úředníků, a to nebylo dogma. Otevřela diskuzi a teď očekává návrhy od ostatních.” Au, au. Černošice, Brusel: “Jak vidíte, tak necháváme, aby orgány činné v trestním řízení činily, co mají. Přejme jim klid na práci, všechno je jaksi transparentní.” Au, au, au, ty vole! Hele, Vondráčku, že ty to hnutí tajně rozkládáš zevnitř, že jo?
 • Tichou vzpomínku si zaslouží marsovská sonda Opportunity. Využila příležitost nad očekávání a z 90denní mise udělala téměř patnáctiletou. Gratuluji a děkujeme. Neznal jsem, ale RIP. (Astro)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *