05/06/2019 – Jedna, dvě, audit jde, tydýt se omluvil!, hele, Toman, a dozvuky demošky

 • Státní vyhazov. Ministerstva přijdou příští rok o 5 700 míst (iDnes). Ale že už se sakra šetří…
 • Babiš chce mluvit s Junckerem. Auditoři se chovali skandálně, řekl (iDnes). Jasně, všechno to je účelovka (máte někdo seznam všech, co se spikli proti našemu trestně stíhanému majiteli tří emigraček v rodině? Ono bude ale asi kratší vypsat, kdo se nespikl…).
 • Ty vole! Von se omluvil! To je asi prvně v historii, kdy Mára přesvědčil majitele, že tohle už fakt bylo moc a měl by vzít něco zpátky. Tak prej ta hláška o demošce: “je hezky, lidi šli na koncert” byl pokus o vtip. Nadsázka. (iRozhlas) Jasně, boilery, pamatujeme…
 • 120 tisíc (no, ono to bude kolem stovky, devadesátky možná, buďme realisté) demonstrantů. Redakce (iRozhlas) se 130 z nich zeptala, proč tam jsou. Spoiler: ani jednoho neplatil Soros (ani nikdo jinej)
 • Bacha zejtra, bude echt pršet (Novinky). Máme výstrahy na celém území, budou bouřky. I kroupy budou. (letos už prostě na zahradě nic vypěstovat nezvládnu, se na to asi…)
 • Hledej, Šmudlo! No, Maláčová a Schillerová zase hledají miliardy (Novinky). To už není možný, tohle. Tak alespoň fotka u článku je dobrá…
 • Nejsem lhář, podvodník ani zloděj, lidi nemají důvod demonstrovat, tvrdí Babiš (Novinky). Tak se na to podíváme, Andy. Lhář je někdo, kdo neříká pravdu. OK? Pak jsi lhář a dokonce jsi to v PSP i přiznal. Podvod, to je uvedení v omyl. Na to sedí i manipulace, ne? No, tak jsi podvodník, už jsem mnohokrát dokázal, že manipuluješ. Zloděj? OK, tady počkám na rozsudek. Takže dva ze tří důvodů splňuješ, furt není důvod demonstrovat?
 • Dost dobrej komentář na téma “jak by Andy teď mohl odejít se ctí”. (Novinky) Doufám, že k tomu nedojde, měl by si to pěkně vyžrat a ne takhle odejít jak spasitel. Logika vs ego. Sázím na ego, naštěstí.
 • Každý dvanáctý beran je homosexuál, končí na jatkách (Novinky). Ale teda méééééééé! (zvířátka, no)
 • Myslela, že jsou to zloději. Do kuchyně se jí ale vloupal obří aligátor (Novinky). OK, tohle jsou lepší zvířátka, a dokonce studenokrevná :)
 • K tomu auditu máme dva názory: a) cílem auditu je poškodit Českou republiku, b) cílem auditu je ochrana finančních zájmů EU. Hele, babo raď, je to složitý a těžko říct. Na kňů nejvyššího střetnězájmového dojiče už reagoval i Brusel (iRozhlas).
 • Dál se schvalovaly další vlny EET a s nima pozměňováky. Jde to pomalu, ale jde to. EET se bude týkat také kosmické dopravy, Musk má po daňovém ráji, evidentně. Veselé schvalování přerušil spor o financování sociálních služeb, holky (Venezuela se Šílenou) si daly krátky cat-fight (iDnes).
 • Jsme slavní ve světě. O demošce na Václaváku píší i hlavní světová média (iDnes). To bude to slibované rozšiřování povědomí o ČR v zahraničí. Je ale třeba přiznat, že po Havlovi fakt, co se týče zviditelnění ve světě, následuje Andy. Ani Klaus nás tak neproslavil. Amatér, vždyť ten ukradl jen pero…
 • Seznam zprávy se pokusily pozvat do studia k diskuzi o demošce surikaty. Oslovily všech 78 poslanců holdingu. 48 se ani neobtěžovalo odpovědět, zbylých 30 odmítlo jako jedna surikata (TW). Inu, “mít v píči na čapáku”.
 • Lucerna (od Dvořáka): “Vy máte ještě druhý mandát?” – “Myslíte?” – “Když říkáte “první mandát poroučí”, tak asi máte ještě druhý mandát, ne?” – “Myslíte, opravdu?” – “No, v to doufám.” – “Fakt? To je dobře. Protože já vám nesu ještě druhej mandát!”. Tak tu máme druhej audit, to už je normálně účelovka a řízená likvidace a vůbec! Tentokrát jde o zemědělské dotace a krom milovníkovi motýle a fčel se tam píše i o Tomanovi (a to byl od toho odborníka na polskou Argentinu dlouho klid). (Novinky) Kňů za 3, 2, 1…
 • Skvělá zpráva – nový iOS 13 dostane také jediné “nepádlo” z portfolia Applu – iPhone SE (neboli “socka edition”) (iDnes). Hurá. (mám prostě malý tlapky a ty “skoro-tablety” prostě nechci (a ne, Lagdroid už vůbec ne)).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *