25/02/2020 – Policie ve Středozemi i na ministerstvu, Moskvič píše, zpívá, půjčuje si, mašinky a ólé, koróna

 • Máme výročí Vítězného února (Wiki), takže soudruh Falmer opět nevyužil příležitost držet mordu, ale jinak se nic moc nestalo.
 • Na ministerstvu práce opět zasahovala policie. Nic nového, to už je pravidlem (asi tam maj už poldové vstupní karty, aby nemuseli čekat před turniketem). Nic nového není ani reakce Venezuely. Prostě – Maláčová: O rezignaci nepřemýšlím. Ať Babiš uplatňuje stejná pravidla (Novinky). Fun fact – když ve 2012 měl úplně stejný problém Drábek (náměstek v klepetech), tak ČSSD řvala – odstup! Odstoupil. Během dvou dnů.
 • Průzkum, od CVVM. Je to marný, je to marný, je to – ANO má stále nejvyšší podporu, ODS následuje s velkým odstupem (Novinky). 33 % pro sektu.
 • Dneska trendovalo sítěma – Zvítězili oba, dívka dostala menší odměnu. ‚Cena je podle množství účastníků,‘ vysvětlují organizátoři (iRozhlas). Ale shitstorm na twitteru pěkný, moc pěkný!
 • Středozem – Kvůli smlouvám v úřadu hejtmanky Jermanové padlo první obvinění (SeznamZprávy). Profikorupční hnutí.
 • V Bruselu musela být na té diskuzi o dotacích fakt sranda. “Já jsem navrhoval, že rozpočet udělám sám, dělal jsem v životě X rozpočtů,” prohlásilo naše Slunko dotační po skončení jednání. A oni na to, považte, v té zlé EU nepřistoupili! Zatracený Kalousek! Babiš nemá šanci prosadit své požadavky na nový rozpočet Evropské unie, tvrdí její znalci (iHned, paywall).
 • Virové zpravodajství – Koronavirus se v Itálii rozšířil už i na jih země (Novinky). Rozptylové podmínky dobré… Končí sranda, Itálie je už druhá v počtu případů a i úmrtí (vede pochopitelně Čína, o parník)
 • Kníže Potěmkin, znáte? Úžasnej architekt! Ehm… České dráhy nasadily na rychlík mimořádně lepší vůz. Kvůli premiérovi a ministrovi (ZDopravy). A stejně si stěžoval. Že bylo narváno. A přišel s řešením – rozšířit nádraží, aby mohly jezdit delší vlaky. Fakt, nekecám…
 • Virové zpravodajství – nikam nejezděte, ale hlavně žádnou paniku. To je v kostce výstup tiskovky po zasedání krizového štábu pro kokotavirus, teda koronavirus (ono to svádí, když koukám na to video…) – Vláda nedoporučuje severní Itálii. Zvažte vůbec cesty do ciziny, řekl Babiš (iDnes).
 • Kántry for da fjůtr – Kartový terminál v každé vsi. Obchody dostanou zařízení zdarma, poplatkům se nevyhnou (Aktuálně). MPO a katrové, teda kartové, společnosti podepsali memorandum. Ministr průmyslu (a obchodu a dopravy a vůbec) Havlíček uvedl, že během příštích tří let má v ČR přibýt dalších 30 000 terminálů, 10 000 každý rok. To je něco jako těch 10 miliard stromů, co sází sysle, teda Brabec.
 • A je to oficiální, Kremlíkovi ruplo definitivně. Na Instagram poslal jednak fotku své rozepsané knihy (a je to bomba!), druhak snímek, kterak nahrává ve studiu vlastní píseň a celkově jede bomby. Vypadá to, že spíš než rozchod s vládou jej ničí rozchod se slečnou. Nebudu do toho radši zabrušovat.
 • No a jako třešnička – Exministr Kremlík zveřejnil výstupní majetkové přiznání. Přes 8 milionů si půjčil od rodičů, tvrdí (iRozhlas). Gross 2.0.
A bude hůř…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *