17/06/2019 – Neomezená data, skřípe to, SÚKL a makak to řekne za mě

 • Velký rozhovor s Kaldou a Knížetem na (Aktuálně). Je to deset let od založení TOPky, tak otcové zakladatelé bilancují. Nebudu hodnotit, bylo by to příliš subjektivní. Kalda říká, že nemá právo být v jakékoliv budoucí vládě, to je slovo chlapa teda. Rozhodně doporučuju přečíst celé. (spoiler: je tam i Paroubek)
 • Pošta nestíhá doručovat, hergot, to je investigativní žurnalistika! :) (Aktuálně). Balík do ruky na poště, no. Na to jsme zvyklí. Ale po tomhle článku předpokládám, že to začne Česká pošta řešit a nekompromisně zdraží.
 • Finančák. Opět nic nového, klekači a zadržovači jsou prostě nad zákonem (každým!) a na nějaké rozhodnutí soudů serou jako Mlha na Ústavu. Takže (iRozhlas) – Finanční správa dál nerespektuje Ústavní soud. Firmě nechce vyplatit milion, který zadržuje neoprávněně. // Ty boží mlýny melou ale fakt pomalu, co?
 • U pobřeží Kanady natočili vzácnou bílou kosatku (Novinky). Hezké video, tím máme splněna žvížátka.
 • Zkorumpovaná neziskovka Transparenci International se drze ohradila proti nařčení ze strany trestně stíhaného ex-estébáka se dvěma audity EU na krku (shodou náhod jde současně o premiéra ČR, ale všeho dočasu, že ano) a žádá omluvu. (Aktuálně) Hele, navrhuju kompromis – uznejte mu jako omluvu “nasrat jako”, což říct dokáže, jak máme ověřeno, a soudy si oddychnou.
 • Neomezená data v ČR! Tak, teď se uklidníme, jde o marketingovou akci T-Mobile na letní prázdniny. Od 20.6. do 31.8. jde u tarifů a předplacenek aktivovat (jo, ručně, není to automatické) neomezená data. Bez dalších háčků (Aktuálně, Živě). S Twist kartou a balíčkem to vyjde na 200 za dva měsíce, což nemá obdoby. Vodafone prý chystá něco podobného, dozvíme se 19.6. na tiskovce. Tak sice ještě neprší, ale alespoň trošku kápne.
 • T-mobile tu akci ohlásil v 11:00, ve 13:00 přišel PRcací tým s oznámením, že ta neomezená data nám zajistil vládce z Čapího hnízda a jeho panoši (Havlíček a Nacher inclůdyt) (TW). No, v půl třetí napsal Tmo: Dobrý den, pravda je, že vedeme průběžný dialog s představiteli státu, kteří mají v gesci telekomunikační trh, nicméně na tvorbě konkrétních nabídek s nimi nespolupracujeme. Zase lhal. Ani prd jste nevěděli před tiskovkou (jinak už by to bylo alespoň naznačeno v Čaulidi), ale prostě – já nekradu, já čerpám! Takže načerpáno. (po tom shitstormu na Twitteru už to ani PR tým nezkoušel dát na Fejs. Až takový idioti to nejsou).
 • Hamáček pohrozil koncem koalice s ANO, když bude zvolen Semín do Rady ČTK (iDnes). Na to Žlutý baron reagoval slovy, že ANO Semína nevolí, tak co jako Hami blbne. Hele, a ty hlasy mu tam naskákaly jak? Asi Kalousek, že jo? (matematika je strašný svinstvo)
 • Skřípe nám to, připouštějí ANO i ČSSD (Novinky). No teda, nekecejte! diví se Jurica. V článku shrnuty “skřípající plošky” vládní koalice. Ovšem Andy opět perlí! Na dotaz, zda jsou podle něj vztahy v koale OK, odpověděl: „Nejsou. Zítra bude koaliční rada.“ (a tam si to vysvětlej, jasný)
 • Trocha vykouknutí z bubliny a konspiračních teorií. Tady jeden fanoušek Al Čaponeho vám to vysvětlí (FB). Hint: migranti!!!!!!!!!
 • Čunek přestal lovit medvědy (medvědi došli, asi), tak se rozhovořil pro (iRozhlas). Čunek hájí vznik komise k unijnímu auditu: Žalujeme na sebe do Bruselu, věci bychom si měli řešit doma. // jo a nekope za Andreje, pochopitelně.
 • Víkendové šílenství správce TW účtu SÚKL má dohru. Už se do toho vložil i Superstar (iRozhlas). Stručně, o co šlo – blb, co dělá Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv sociální sítě, se asi ožral a ty reakce stály za to. Dnes přišlo vysvětlení, že šlo o experiment a nastavovali zrcadlo… Jasně. No, jsem zvědav na pokračování, neb šéfa tiskového oddělení SÚKL dělá Bára Peterová, což je ta akční, aktivní a voprsklá mluvčí minulé vlády v demisi. Profík, no.
 • Exprezident Kiska představil svoji stranu Za ľudí, vymezil se vůči vládnímu Smeru (iRozhlas). Tak to jsem, slovy klasika, opravdu nečekal!
 • Jak Venezuela s Klekánicí hledají ty miliardy (dvě byly potřeba), tak fakt našly. Jednu. Necelou. (Novinky). Už to začíná být celkem fraška. “Ten zbytek dostanete z fondů EU” – realita: maximálně 1,5 mld z EU za tři roky (1 + 0,5 a kolik jsou 2?) a navíc z těch fondů jde čerpat jen na něco, to není bankomat bez pinu, jak nedávno žertovala Šílena… Ale makají!
 • Renesance předmětu “Ručkyprčky” na školách. Uvidíme. (Novinky) Z popisu to vypadá zajímavě, akorát ještě nejsou osnovy (ale tak klid, je teprv červen a učit se to má až od září…)
 • Makak vylepšil turistům fotografii, šokoval zdviženým prostředníčkem (Novinky). Stalo se tak na Bali. Takže už víme, kam don Budelíp na dovolenou rozhodně nepojede.

Jedna odpověď na “17/06/2019 – Neomezená data, skřípe to, SÚKL a makak to řekne za mě”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *