09-10/04/2022 – Sněží, mrzne, magoři “aktivisté” a končí respíky

  • Klidnej víkend, až na tu válku. Tak to sfoukneme rychle (kdož máte odběr mailem, se vomlouvám, bude to jak spam, sázím celej tejden zpětně (prostě jsem to psal, ale vykašlal se na publikaci – takovej experiment: jestli to někomu bude chybět. Nechybělo…).
  • Dálniční známky zatím zdražovat nebudou (Novinky) – Rozumný krok, to už by je lidi fakt sežrali…
  • Husté sněžení zasáhlo Karlovarsko (Novinky) – Kdyby jenom Karlovarsko… Zatracený globální oteplování!
  • Návštěva před obědem. Komedie o tom, jak se účinně zbavit nezvaných misionářů podivných sekt (Dvojka.rozhlas) – Stellinka Zázvorková v perfektní roli. Uvolněno pro naše (ok, vaše) uši u příležitosti stých narozenin této skvělé herečky. Doporučuju, bylo to nádherný. (Záznam z 1996)
  • Volby by vyhrálo SPOLU. Podpora STAN i kvůli kauzám klesá (Novinky) – Každoměsíční losování náhodných čísel ;) Změny oproti minule víceméně v rámci statistické chyby, zajímavý je propad SPD o čtvrtinu a skok Lóbelta těsně pod 5 %. Rozložení sil ve sněmovně víceméně beze změny, koalice 111 křesel, ale tak jako – je to Kantar…
  • Celé Česko znovu zasáhne mráz, ovocné stromy jsou v ohrožení (Novinky) – Zatracený globální oteplování! (BTW – tady teď koukám z okna na sněžení… (10.4. 2022, 14:33)
  • Houkající sanitce s pacientem leželi v cestě na magistrále v Praze aktivisté (Novinky) – Kdo chce vidět idiota, nechť se dostaví na libovolnou akci těchto zelených khmérů… V článku odkaz na video, co jeden z těch bezmozků živě vysílal z té “demonstrace”. PČR odtáhne (velmi něžně) “aktivistu” z vozovky a jde pro dalšího, debil se zvedne a lehne si zase do vozovky. A opakujeme… Tak snad to tentokrát bude alespoň za pokutu, když blokovali i sanitku… // Tip domácího chemika: do dobře uzavíratelné nádoby (PETka je ideální) nalejeme: 2 dcl octa, 2 dcl mléka a 1 vejce. Na teplém místě necháme minimálně 2 dny (týden je lepší). Výsledným roztokem opatrně polijeme aktivistu. Ani skunk se k němu týden nepřiblíží… (toto není návod! Jen jsem si vzpomněl…)
  • Od čtvrtka končí povinné respirátory ve veřejné dopravě (Novinky) – Alespoň tedy oficiálně…
  • Bez koalic by volby vyhrálo hnutí ANO, druhá je ODS. Lidovci pod pěti procenty (Idnes) – To je ten samý průzkum Kantaru, akorát ve Stranickém tisku. Dávám jen pro ukázku umění titulku.
  • Slovensko jedná s Ukrajinou o dodávce houfnic Zuzana, potvrdil ministr obrany (Novinky) – U toho titulku mi zaskočilo ;) S ohledem na prezidentku.

Jedna odpověď na “09-10/04/2022 – Sněží, mrzne, magoři “aktivisté” a končí respíky”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *