25/04/2022 – Ševčík v hlavní roli, Musk kupuje Twitter, sopka a zabroušeno

  • Tohle vydávám “jen aby se neřeklo” a nebyla díra v #CDD. Pondělí jsem strávil na veterině a zprávy ignoroval, takže jen pár kousků (zpětně to dopisovat nebudu, zase tak dobře placenej za to nejsem :D).
  • Student o přednáškách Ševčíka: Argumentuje jako Kreml, šíří dezinformace (Seznamzpravy) – Hodně zajímavý rozhovor se studentem. Akorát ho teď Ševčík vyhodí. Už je to nějakých 15-17 let, co jsem studoval na VŠE a s Ševčíkem se setkával. Patřil už tehdy k tomu nejodpornějšímu (vedle Švihlíkové a Žantovského ml.), s čím jsem se kdy setkal. Takže věřím každému slovu z toho rozhovoru. A tohle zvolili…
  • Akcie Twitteru zpevňují po zprávě, že firma přijme Muskovu nabídku na převzetí (Novinky) – Musím přiznat, že souhlas jsem nečekal (a asi skoro nikdo). Tak asi bude mít Elon novou hračku… Pro něj jsou to drobný. S ohledem na přesnost mých předchozích predikcí už si netroufám ani naznačit, co to bude znamenat. Nevím.
  • Vybuchla indonéská sopka Anak Krakatoa (Novinky) – Rok 2022 se zkrátka nechce nechat zahanbit tím předchozím… Jde už o 21. erupci za poslední týdny a o (zatím) nejsilnější. Kobylky a krvavé řeky budou následovat…
  • Za výroky o romském táboře v Letech potrestal soud exposlance SPD Roznera půlroční podmínkou (Irozhlas) – Tak už hlavně nezabrušovat… (rozhodnutí není pravomocné)
  • Musk kupuje Twitter za 44 miliard dolarů (Novinky) – Hups. A je to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *