16/04/2019 – Soukup nahraď, Najbrt, surikaty a PS5

 • Dneska to bude stručné, měl jsem moc práce a lítání po doktorech (konečně mám lékaře, po skoro dvaceti letech u fanynky cukrových tablet neskutečná změna (toto se nelíbí všem, co by mě radši viděli pod drnem (toto se mi líbí)).
 • ČSSD bude muset hrábnout do pokladničky. A do rezerv (haha). A asi si i půjčit (Andrej už se raduje). Pravomocný rozsudek jim ukládá zaplatit těch 300+ mega potomkům Altnera. (iRozhlas) Tak teď uvidíme, jestli funguje to neustále opakované “zdroje jsou!”.
 • Proč chodit za kováříčkem, když si můžeme objednat zákony na míru přímo od kobyly. Teda od kováře. Se stavebním zákonem pomáhali developeři, což je logické, že ano? Širokoúhlá ministryně Dostálová v tom problém nevidí, prý potřebovala názor odborníků. (iRozhlas) Jasně, pohoda. Vždyť to je stejně relevantní, jako kdyby o dotacích rozhodoval někdo, kdo jich bere nejvíc ze všech. Och, wait… Aha. Tak nic…
 • Jaromír Soukup Jaromíra Soukupa v televizi Jaromíra Soukupa oznámil (nejen Jaromíru Soukupovi), že bude kandidovat na funkci Jaromíra Soukupa prezidenta Jaromíra Soukupa a České Republiky Jaromíra Soukupa. (iRozhlas) Ty předvolební debaty v televizi Jaromíra Soukupa s protikandáty Jaromíra Soukupa budou epické!
 • Projevil se nám Staněk (to je ministr. kultury) a pravil, že naše památky jsou zabezpečené lépe než Notre-Dame. (iDnes) Do týdne očekávám, že lehne popelem Karlštejn. Neb co tenhle Einstein řekne, z toho je průser.
 • VKml (psvz) bude možná čelit odvolání ze školského výboru. Navrhla to ODS, mohlo by se hlasovat veřejně a všichni. (iDnes) Tohle vidím na výhru institutu Václava Klause. Ať už to dopadne jakkoliv.
 • 54. KVIFF má logo. Opět. Od Najbrta. Z toho po pár vteřinách vrhne i slepec. Takže asi úspěch, umění a vůbec. (Lidovky)
 • Klekánice dala rozhovor (no, spíš pár řádek) Právu. Před pár dny jsem jí tohle vysvětlil, vyvrátil, omlátil o čumáček, ale ona to stejně tvrdí dál. Je to marný (MFin)
 • Pokorná surikata Jermanová se něžně dozvídá ze stranického tisku, že už to vlastně nechce dělat. (iDnes) Vyšla tiskem identifikace jen jednoho utajeného pracovníka, další budou následovat, pravděpodobně. Pár desítek tisíc, co to dneska je, že jo?
 • Naivní Piráti chtěli ve sněmovně řešit zprávu EU o střetu zájmů trestně stíhaného premiéra. Navrhovali, aby to EU zveřejnila ještě před volbami. (iRozhlas) No, KSČ a ČSSD se komplet zdrželi (až na Veselého z ČSSD, byl pro), ANO bylo jako jeden muž proti. Tak zas nic.
 • Odhaleny, částečně, specifikace Playstation 5. Konečně plná zpětná kompatibilita, hurá! A SSD disk (v to jsem ani nedoufal). Bude to drahá sranda, alespoň při uvedení, ale tak s těma hrama a vůbec si to Sony může dovolit. Tak za rok, no. Koupím, pochopitelně. (Bonusweb)
 • Na zvířátka dneska kašlu, jak už jsem psal v úvodu. Dobrou noc.

Jedna odpověď na “16/04/2019 – Soukup nahraď, Najbrt, surikaty a PS5”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *