13/08/2021 – ČSSD to má na háku, bude zima, Čapák se posune a voni se pobijou sami…

 • Věděli jste, že sviňucha obecná rodí vždy (bez výjimky) jen jedno mládě? Jde o jediného savce (jo, je to savec, ač mořský) u kterého nebylo nikdy pozorováno více mláďat. Každá sviňucha je jedináček… A březí je mamka +/- 300 dní (+/- 10 dní). Tak teď už to víte, no.
 • Pátek třináctého, tož hezkej večír vespolek! A vono toho zase tolik nebylo, tak jedeme:
 • Jako by to nikdo nečekal: Bradáčová k rozhodnutí o Čapím hnízdě: Myslím si, že lhůtu do konce srpna nepůjde dodržet (iRozhlas). Jasná účelovka, takhle před volbama! Ten rozhovor je dlouhej, hodně dlouhej, není tam jen Al Čapone, ale i Stříž, Šaroch a další zajímavosti, doporučuju k přečtení.
 • Docela vtipnej článek o České Straně Solidně Dodrbané – Všichni jedou kampaň, ČSSD má dovolenou. Za lídry „zaskakuje“ Stropnický (SeznamZprávy). Jen pro pobavení, do mrtvých se nekope…
 • Afganistán – pošleme jim peníze, některým, třeba – Česko pomůže vybraným tlumočníkům z Afghánistánu. Peníze nepomohou, zní kritika (iDnes). Zahraničí nedělám, dávám jen pro referenci.
 • Léto končí – Česko zažije poslední tropický víkend. Zbytek prázdnin přinese ochlazení (Deník). S ohledem na naše rosničky to je tak 50/50, takže klidně může mrznout, ale stejně tak můžou dorazit tropy. Já mám dřeva dost, tak je mi to jedno.
 • Situace se mění den ze dne – Z pěti evropských zemí se od pondělí ztíží návrat do Česka (Novinky). Protože proto. Takže pro návraty z Belgie, Dánska, Švédska, Litvy a San Marina jsou od pondělí (vyhlášeno v pátek) povinné PCR testy a izolace po návratu. Že na to sere Bílej Tesák, to nemusím zdůrazňovat, že?
 • Je to dvojministr, takže na ted dlouhej rozhovor dám odkaz dvakrát – Havlíček: Plán na podzimní vlnu? Když bude zle, máme jedno opatření v rukávu (SeznamZprávy). Strašný to je i takhle zpětně.
 • Piráti (a Spolu) se fakt rozhodli makat a vyhrát Andrejovi volby, jinak to není možný… Teď se rafaj navzájem, fakt super mít veřejný fórum, kam může každej blbec něco napsat… A když ten blbec je ještě navíc šéf kampaně, tak to jede samo… Fakt geniální! Takže: Veřejné propírání nás v kampani poškozuje, reaguje na kritiku Ferjenčík (iDnes). Zhasni a nazdar…
 • A na závěr zvířátko. 28 tisíc let staré, perfektně uchované, mládě lvíčka. DNA v pohodě, to se bude krásně klonovat! Nutně potřebuju jeskynního lva! Tak šup! Jako kdyby spalo. Lvíče ze Sibiře je jedním z nejlépe zachovaných zvířat doby ledové (Novinky)

Jedna odpověď na “13/08/2021 – ČSSD to má na háku, bude zima, Čapák se posune a voni se pobijou sami…”

 1. “Věděli jste, že sviňucha obecná rodí vždy (bez výjimky) jen jedno mládě? Jde o jediného savce (jo, je to savec, ač mořský) u kterého nebylo nikdy pozorováno více mláďat. Každá sviňucha je jedináček…”
  Jedinacek nema zadneho sourozence, takhle by teda svinuchy vymrely velice rychle…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.