01/06/2019 – Neodstoupí, nekorektní Nacher, korektní Válková a samá účelovka

  • Patrik Nacher začal vydávat vlastní časopis, neKOREKTNÍ (Aktuálně). Jo, to je ten, co měl být primátorem, ale Andy mu vzkázal: Nacher si… O úspěchu není pochyb, nalákal kvalitní novináře, třeba Samkovou, Hampla a tak podobně. V pohodě, každý by měl mít nějaký koníček.
  • Vládce Tutenhamoun hovořil s (Novinky). Střet zájmů nemá, je to kampaň, neodstoupí, ani kdyby byl obžalován (Máro, čas zase přepsat amorální kodex ANO, teď tam máte, že by se musel v případě obžaloby vzdát funkcí a členství), jsou tam i zkorumpované neziskovky a taky vytáhnul složky na nepohodlné… Prostě klasika.
  • Zprávu o střetu už si přečetl, kdo chtěl, zajímavé čtení. Shrnuje (iRozhlas), (Enko, paywall) a další. Největší sranda jsou ale ty popsané postupy, kterými holding ochcával podmínky dotací. Třeba: Synthesia (chemička) získala 2 miliony na školení zaměstnanců, aby na to dosáhla (neb jde o velký podnik), “uzavřela partnerství” s místním zámečnictvím a požádali dohromady. Získanou dotaci si spravedlivě rozdělili, zámečnictví dostalo deset tisíc. (nedělám si srandu)
  • Auto není trezor! Takže v něm nenechávejte v kabelce půl milionu v hotovosti, jako tady ta paní, o které píší (Lidovky). Mohu na 100 % prohlásit, že tohle by se mi teda stát nemohlo…
  • Zemědělský fond: Pokud Agrofert udělal chybu, budeme žádat vrácení peněz (Novinky). Překvapivé… (hele, třeba byste mohli, já nevím, už nic dalšího nevyplácet?)
  • Jaro skončilo, začíná léto. Červen má být nadprůměrně teplý, bude i 31 (Novinky). CO mi na zahradě vyrostlo, s tím se raději půjdu zítra rozloučit…
  • Kňů pokračuje (a bude ještě asi dlouho). Zpráva je prý vysoce nestandardní, části “museli psát Češi, protože se shodují s tím, co tvrdí udavači Piráti a zkorumpovaná neziskovka” (hele, Andy, čistě teoreticky – nemohlo by to být způsobeno třeba i tím, že je to pravda?) a tak dále (Novinky). ” Je to všechno vylhané a absolutně nepřijatelné.” Kňůůůů.
  • Věda na víkend – jak vznikají ty “mušky”, co nám plavou v oku a můžeme je občas vidět. (Lidovky) Spoiler: je to buněčný odpad a zbytky.
  • Mám hájit především práva ohrožené většiny, Válková v rozhovoru pro (Lidovky, paywall). Prioritou je také vzdělávání, aby děti věděly, co je to diskriminace a dovedly se vůči ní včas a jednoznačně vymezit, například tím, že zasáhnou, když bude někdo šikanovat jejich spolužáka jen kvůli tmavší barvě jeho pleti.
  • Chceš se pářit? Dej mi jídlo, mají jasno samičky kaloňů (Novinky). Všechny jsou stejný… 😈

Jedna odpověď na “01/06/2019 – Neodstoupí, nekorektní Nacher, korektní Válková a samá účelovka”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *